Žádáme fotografy, kteří dne 17. 11. mezi 13. a 14. hodinou v Praze na Můstku fotili kolportéra časopisu Babylon, který nesouhlasně hlasitě komentoval vystoupení starosty Prahy 1 Lomeckého, poté byv obstoupen policií, jménem zákona vyzván, lehnuv si na zem a byl asi pěti policisty odtransportován mimo shromážděné lidi, kterým ještě stačil rozdat několik Babylonů, aby se přihlásili! Máme zájem o placené publikování fotografií.

Kdy jim dejchnem na brejle?!

Kdy jim dejchnem na brejle?!Derniéra výstavy haštala Michala blažka z let 1975–1980

Autor: Michal Blažek  •  Vydáno: 25.4.2019 18:02  •  Přečteno: 2946x

Paní Morganová, paní Daučíková odstupte!

svou neschopností (snad jen tou) jste umožnily rozkradení Akademie výtvarných umění. (Začalo to na konci odpovědnosti Ševčíka, pak Morganové, Erasmus spadal pod odpovědnost zahraniční prorektorky Daučíkové – namočen je i megamimoň Kokolia).

Autor: Michal Blažek  •  Vydáno: 20.3.2015 9:44  •  Přečteno: 5082x

12. 5. , 26. 5. Archiv v doxu a dne 12. 7. u jeho hrobu v Motole

12. 5. , 26. 5. Archiv v doxu a dne 12. 7. u jeho hrobu v MotolePříští… prostor pro Palcra, 12. 5. , 26. 5. Archiv v doxu a dne 12. 7. u jeho hrobu v Motole

Autor: Michal Blažek  •  Vydáno: 25.4.2016 19:20  •  Přečteno: 3738x

Technická poznámka

Autor: Michal Blažek  •  Vydáno: 7.2.2016 11:21  •  Přečteno: 4307x

Návštěvnost od 27. 11. 16

Kategorie: 2016, A V U, Soudy a pře

Bezhlavý jezdec na bílém koni, či kůň sám,

Viléme, Hynku, Jarmilo, běda, strašlivý prznič Lady Josefa a češtiny k další aféře na AVU (po rozkradenem ERASMOVI), a to Nezmizelé stříbro, vece:

„Pane Šumbera*, jsem nepříjemně překvapen ze způsobu, který volíte ke komunikaci se mnou jako rektorem Akademie výtvarných umění v Praze. Nevím, kde berete tu drzost k vyslovení vašich spekulací a domněnek směřovaných k mé osobě. V pozadí vašeho e-mailu je velká dávka úšklebků a vyhrožování. Úkolujete mne a vydíráte. Upozorňuji Vás, že jste se dostal na hranu potřebné slušnosti i mé tolerance. Sděluji Vám tímto, a to opakovaně, řešte daný spor věcně a přímo s panem prof. Sieglem a školou restaurování výtvarných děl sochařských. Nebudu vám za daných podmínek dělat soudce. 

Berte prosím moje stanovisko jako oficiální. Pro potřebnou otevřenost připojuji do kopie tohoto e-mailu tajemnici rektora AVU a kancléřku AVU. 

Odborný asistent Tomáš Vaněk, rektor Akademie výtvarných umění v Praze

Ved. atelieru nezmizeleho stříbra prof. Siegl: „... já soudům a právníkům věřím.“ To samé si myslí i asi restaurátor Šumbera, když na něj a na Vaňka podal žalobu. 

*používání nominativu místo vokativu odpovídá masivní výuce objektu a opuštění figurálního sochařství na AVU a Umprum

print Formát pro tisk